Čas na serveru 11:18:51

Robert Schlosser
Dívka s kyticí

Id: 185502

Dívka s kyticí

  •  / Dívka s kyticí / Robert Schlosser

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 23,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, signováno též uprostřed nahoře, poškozená pasparta, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1143x

Vyvolávací cena:
900