Čas na serveru 11:47:59

Robert Schlosser
Dudák

Id: 38910

Dudák

  •  / Dudák / Robert Schlosser
  •  / Dudák / Robert Schlosser
  •  / Dudák / Robert Schlosser

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 14 cm, signováno vpravo dole, datováno 1905, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1648x

Vyvolávací cena:
500

1 012