Čas na serveru 12:09:48

Robert Schlosser
Dvojice

Id: 80701

Dvojice

  •  / Dvojice / Robert Schlosser

kombinovaná technika/kvaš/papír, velikost malby 32 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1920, zaskleno, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1629x

Vyvolávací cena:

12 000