Čas na serveru 12:06:42

Robert Schlosser
Na terase

Id: 78906

Na terase

  •  / Na terase / Robert Schlosser

olej/plátno/karton, rozměr 27 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1101x

Vyvolávací cena: