Čas na serveru 03:56:35

Robert Schlosser
Pohádkový motiv

Id: 45006

Pohádkový motiv

  •  / Pohádkový motiv / Robert Schlosser

olej/plátno, rozměr 64,5 x 44 cm, signováno vlevo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 1921x

Vyvolávací cena: