Čas na serveru 15:16:52

Robert Schlosser
Pohádkový motiv

Id: 45006

Pohádkový motiv

  •  / Pohádkový motiv / Robert Schlosser

olej/plátno, rozměr 64,5 x 44 cm, signováno vlevo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 1859x

Vyvolávací cena: