Čas na serveru 11:00:12

Robert Schlosser
Před fontánou

Id: 508

Před fontánou

  •  / Před fontánou / Robert Schlosser

kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr 60 x 46 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2110x

Vyvolávací cena:
1 900

6 000