Čas na serveru 17:29:13

Robert Schlosser
V chrámu

Id: 143104

V chrámu

  •  / V chrámu / Robert Schlosser

olej/karton, rozměr 29,5 x 23 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1281x

Vyvolávací cena:
800