Čas na serveru 12:12:01

Robert Schlosser
V harému

Id: 1921

V harému

  •  / V harému / Robert Schlosser

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 45,5 x 62 cm, signováno vpravo dole, datováno 1935, zaskleno, na rámu drobné oděrky, obraz ve výborném stavu

zobrazeno: 2493x

Vyvolávací cena:
4 700

24 000