Čas na serveru 11:49:36

Robert Schlosser
V kuřárně

Id: 93301

V kuřárně

  •  / V kuřárně / Robert Schlosser

kombinovaná technika/papír, rozměr 65 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 1927, zaskleno, značně poškozený rám, obraz v původním stavu, lehce zvlněný papír

zobrazeno: 1315x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 54