Čas na serveru 05:37:28

Robert Schlosser
Velká pardubická

Id: 149903

Velká pardubická

  •  / Velká pardubická / Robert Schlosser

kombinovaná technika/papír, rozměr 47 x 89 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, štítek na rámu

zobrazeno: 1599x

Vyvolávací cena:

8 000