Čas na serveru 11:34:08

Robert T. Stuart
U řeky při západu slunce

Id: 251010

U řeky při západu slunce

  •  / U řeky při západu slunce / Robert T. Stuart

olej/plátno, rozměr 32 x 46 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, původní nerestaurovaný stav,po

zobrazeno: 5276x

Vyvolávací cena:

7 013