Čas na serveru 16:28:36

Vladislav Röhling
Staroměstské náměstí

Id: 1239

Staroměstské náměstí

  •  / Staroměstské náměstí / Vladislav Röhling

litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 19 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorská značka, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Röhling Vladislav

zobrazeno: 2083x

Vyvolávací cena:
300

1 800