Čas na serveru 22:15:51

Roland Topor
Tělo

Id: 77607

Tělo

  •  / Tělo / Roland Topor
  •  / Tělo / Roland Topor
  •  / Tělo / Roland Topor

kombinovaná technika/koláž/kresba, rozměr ve výřezu 45 x 40,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1882x

Vyvolávací cena:

2 600