Čas na serveru 21:08:35

Roman Brichcín
Brasil

Id: 129706

Brasil

  •  / Brasil / Roman Brichcín
  •  / Brasil / Roman Brichcín
  •  / Brasil / Roman Brichcín
  •  / Brasil / Roman Brichcín

olej/plátno, rozměr 100 x 125 cm, signováno a datováno uprostřed dole, nerámováno

zobrazeno: 1868x

Vyvolávací cena:
17 000

70 000

Příhozy: 50