Čas na serveru 12:35:44

Roman Brichcín
Dívka s kaktusem

Id: 129705

Dívka s kaktusem

  •  / Dívka s kaktusem / Roman Brichcín

olej/plátno, rozměr 110 x 130 cm, signováno uprostřed dole, nerámováno

zobrazeno: 4267x

Vyvolávací cena:
20 000

54 000