Čas na serveru 02:21:18

Roman Brichcín
Dívka s kaktusem

Id: 129705

Dívka s kaktusem

  •  / Dívka s kaktusem / Roman Brichcín

olej/plátno, rozměr 110 x 130 cm, signováno uprostřed dole, nerámováno

zobrazeno: 3341x

Vyvolávací cena:
20 000

54 000