Čas na serveru 09:18:22

Roman Brichcín
Hvězdné nebe

Id: 323306

Hvězdné nebe

  •  / Hvězdné nebe / Roman Brichcín

olej/plátno, rozměr 150 x 125 cm, značeno uprostřed dole, drobné oděrky po okraji malby, stylově adjustováno, majitel získal přímo od autora, obraz pochází z významné pražské sbírky

zobrazeno: 969x

Vyvolávací cena:
25 000

52 000

2021,10-1,04,21,18,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu