Čas na serveru 18:00:36

Roman Brichcín
Hvězdné nebe

Id: 323306

Hvězdné nebe

  •  / Hvězdné nebe / Roman Brichcín

olej/plátno, rozměr 150 x 125 cm, značeno uprostřed dole, drobné oděrky po okraji malby, stylově adjustováno, majitel získal přímo od autora, obraz pochází z významné pražské sbírky

zobrazeno: 2175x

Vyvolávací cena:
25 000

67 000