Čas na serveru 13:32:56

Roman Brichcín
Kavárna

Id: 129707

Kavárna

  •  / Kavárna / Roman Brichcín
  •  / Kavárna / Roman Brichcín
  •  / Kavárna / Roman Brichcín

olej/plátno, rozměr 105 x 120 cm, signováno uprostřed dole, olištováno, volné plátno

zobrazeno: 2136x

Vyvolávací cena:
20 000

65 000