Čas na serveru 07:10:43

Roman Brichcín
Procházka starým městem

Id: 73

Procházka starým městem

  •  / Procházka starým městem / Roman Brichcín

rozměr malby 70 x 55 cm, olej/překližka, signováno LD, datováno na zadní straně 1990, původní stav, obraz nepoškozen

zobrazeno: 3328x

Vyvolávací cena:
30 000

30 000

12.9.2012, 20:40:00

11.9.2012 11:57 30 000 Kč