Čas na serveru 02:58:06

Roman Brichcín
Saulus

Id: 1400

Saulus

  •  / Saulus / Roman Brichcín
  •  / Saulus / Roman Brichcín
  •  / Saulus / Roman Brichcín
  •  / Saulus / Roman Brichcín

olej/plátno, rozměr 50 x 56 cm, signováno vpravo dole, olištováno, původní stav

zobrazeno: 1860x

Vyvolávací cena:

7 500