Čas na serveru 08:25:25

Roman Franta
Family

Id: 374904

Family

  •  / Family / Roman Franta
  •  / Family / Roman Franta
  •  / Family / Roman Franta

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, autorsky značeno a popsáno včetně datace na zadní straně, drobné oděrky v malbě, oděrky na rámu

zobrazeno: 1350x

Vyvolávací cena:

20 000