Čas na serveru 18:07:50

Roman Franta
G. B. A. 20

Id: 207002

G. B. A. 20

  •  / G. B. A. 20 / Roman Franta

olej/plátno, rozměr 180 x 131 cm, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 3116x

Vyvolávací cena:
12 000

24 000