Čas na serveru 08:49:44

Znalec na telefonu 602 308 275

Roman Franta
Němka

Id: 27604

Němka

  •  / Němka / Roman Franta
  •  / Němka / Roman Franta

olej/plátno, rozměr 105 x 55 cm, autorem značeno na zadní straně, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1087x

Vyvolávací cena:

31 000