Čas na serveru 22:58:23

Roman Franta
Pomeranče

Id: 207003

Pomeranče

  •  / Pomeranče / Roman Franta
  •  / Pomeranče / Roman Franta
  •  / Pomeranče / Roman Franta
  •  / Pomeranče / Roman Franta
  •  / Pomeranče / Roman Franta
  •  / Pomeranče / Roman Franta

olej/plátno, rozměr 145 x 200 cm, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 2841x

Vyvolávací cena:
12 000

44 000