Čas na serveru 16:03:11

Roman Havelka
Cornštejn

Id: 102302

Cornštejn

  •  / Cornštejn / Roman Havelka
  •  / Cornštejn / Roman Havelka
  •  / Cornštejn / Roman Havelka

olej/plátno, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 1934, odborně čištěno, dekorativní adjustace, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2963x

Vyvolávací cena:

35 000