Čas na serveru 23:42:11

Roman Havelka
Horská bystřina

Id: 448002

Horská bystřina

  •  / Horská bystřina / Roman Havelka

olej/karton, rozměr 33,5 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, rok 1903

zobrazeno: 914x

Vyvolávací cena:

34 000

Příhozy: 48