Čas na serveru 17:10:18

Roman Havelka
Hory pod sněhem

Id: 187503

Hory pod sněhem

  •  / Hory pod sněhem / Roman Havelka

olej/karton, rozměr 18 x 25 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený autorsky upravený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1377x

Vyvolávací cena:
3 800

16 700