Čas na serveru 16:04:20

Roman Havelka
Hrad na kopci

Id: 87702

Hrad na kopci

  •  / Hrad na kopci / Roman Havelka

olej/karton, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 1934, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2946x

Vyvolávací cena:

12 000