Čas na serveru 16:19:34

Roman Havelka
Kamenitý břeh

Id: 285602

Kamenitý břeh

  •  / Kamenitý břeh / Roman Havelka

olej/karton, rozměr 39,5 x 49,5 cm, značeno vlevo dole s datací, poškozený rám

zobrazeno: 2437x

Vyvolávací cena:

30 000