Čas na serveru 08:22:30

Roman Havelka
Kopcovitá krajina

Id: 199607

Kopcovitá krajina

  •  / Kopcovitá krajina / Roman Havelka

olej/lepenka, rozměr viditelný 30 x 45 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné nedostatky v malbě, přiloženo potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 460x

Vyvolávací cena:

6 000