Čas na serveru 15:04:20

Roman Havelka
Kopcovitá krajina

Id: 199607

Kopcovitá krajina

  •  / Kopcovitá krajina / Roman Havelka

olej/lepenka, rozměr viditelný 30 x 45 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné nedostatky v malbě, přiloženo potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 109x

Vyvolávací cena:

2019,09-1,04,20,26,00
( 4.9.2019, 20:26:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

13.8.2019 19:38 3 500 Kč