Čas na serveru 17:07:32

Roman Havelka
Krajina s hradem

Id: 114004

Krajina s hradem

  •  / Krajina s hradem / Roman Havelka

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 1933, obraz v minulosti restaurován, poškozený rám, doporučeno čistit

zobrazeno: 1728x

Vyvolávací cena:

32 000