Čas na serveru 17:54:16

Roman Havelka
Krajina s řekou

Id: 276002

Krajina s řekou

  •  / Krajina s řekou / Roman Havelka

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno a datováno vlevo dole, lokálně odřená malba, lehce poškozený rám, původní nerestaurovaný stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4037x

Vyvolávací cena:

17 500