Čas na serveru 07:01:11

Roman Havelka
Les

Id: 157801

Les

  •  / Les / Roman Havelka
  •  / Les / Roman Havelka
  •  / Les / Roman Havelka

olej/karton, rozměr 27,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, lokální poškození malby, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1773x

Vyvolávací cena:

13 000