Čas na serveru 16:40:41

Roman Havelka
Lesní motiv

Id: 71401

Lesní motiv

  •  / Lesní motiv / Roman Havelka

olej/karton, rozměr 38 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno, plošné oloupání barvy, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2276x

Vyvolávací cena:

19 100