Čas na serveru 03:02:56

Roman Havelka
Lesní potok

Id: 373201

Lesní potok

  •  / Lesní potok / Roman Havelka

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 15584x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 56