Čas na serveru 06:53:23

Roman Havelka
Letní den v Podyjí

Id: 222710

Letní den v Podyjí

  •  / Letní den v Podyjí / Roman Havelka

olej/karton, rozměr viditelný 30,5 x 40,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2911x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 50