Čas na serveru 15:56:40

Roman Havelka
Letní den v Podyjí

Id: 222710

Letní den v Podyjí

  •  / Letní den v Podyjí / Roman Havelka

olej/karton, rozměr viditelný 30,5 x 40,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2451x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 50