Čas na serveru 18:37:13

Roman Havelka
Na pastvě u řeky

Id: 165219

Na pastvě u řeky

  •  / Na pastvě u řeky / Roman Havelka

olej/karton, rozměr 31 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, velmi raná sběratelsky zajímavá práce, dekorativně adjustováno, obraz nerestaurován, původní stav

zobrazeno: 5758x

Vyvolávací cena:

22 000