Čas na serveru 16:12:33

Roman Havelka
Na poli

Id: 1654

Na poli

  •  / Na poli / Roman Havelka
  •  / Na poli / Roman Havelka
  •  / Na poli / Roman Havelka

olej/karton, rozměr 48 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 99, obraz značně zašpiněn, poškozená malba i rám, původní stav

zobrazeno: 4422x

Vyvolávací cena:
11 000

126 000

Příhozy: 88