Čas na serveru 03:34:48

Roman Havelka
Na řece

Id: 371807

Na řece

  •  / Na řece / Roman Havelka
  •  / Na řece / Roman Havelka
  •  / Na řece / Roman Havelka

olej/karton, rozměr ve výřezu 39 x 48 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 946x

Vyvolávací cena:

31 000