Čas na serveru 16:24:32

Roman Havelka
Podzimní nálada

Id: 145504

Podzimní nálada

  •  / Podzimní nálada / Roman Havelka

olej/karton, rozměr 26 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1438x

Vyvolávací cena:

16 500