Čas na serveru 11:55:59

Roman Havelka
Pohled do krajiny

Id: 136901

Pohled do krajiny

  •  / Pohled do krajiny / Roman Havelka

olej/karton, rozměr 37 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1259x

Vyvolávací cena:

13 500