Čas na serveru 08:58:47

Roman Havelka
Pole v podhůří

Id: 276001

Pole v podhůří

  •  / Pole v podhůří / Roman Havelka

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 7258x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 48