Čas na serveru 04:55:31

Znalec na telefonu 602 308 275

Roman Havelka
Potok v podhradí

Id: 87703

Potok v podhradí

  •  / Potok v podhradí / Roman Havelka

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1920, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 95x

Vyvolávací cena:

2017,09-1,04,21,18,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu