Čas na serveru 01:35:51

Roman Havelka
Potok v podhradí

Id: 87703

Potok v podhradí

  •  / Potok v podhradí / Roman Havelka

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1920, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2116x

Vyvolávací cena:

15 500