Čas na serveru 13:10:55

Roman Havelka
Před bouří

Id: 195601

Před bouří

  •  / Před bouří / Roman Havelka

olej/lepenka, rozměr 30 x 39 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2799x

Vyvolávací cena:

31 000

Příhozy: 60