Čas na serveru 17:05:19

Roman Havelka
Průhled lesem

Id: 133310

Průhled lesem

  •  / Průhled lesem / Roman Havelka

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, malba ve značné části vytřena

zobrazeno: 1212x

Vyvolávací cena:

16 500