Čas na serveru 16:35:34

Roman Havelka
Průhled na hrad

Id: 87701

Průhled na hrad

  •  / Průhled na hrad / Roman Havelka

olej/karton, rozměr 25 x 37 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2884x

Vyvolávací cena:

26 000