Čas na serveru 16:20:39

Roman Havelka
Řeka v údolí

Id: 145510

Řeka v údolí

  •  / Řeka v údolí / Roman Havelka

olej/lepenka, rozměr 50 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci

zobrazeno: 1313x

Vyvolávací cena:
6 000

22 000