Čas na serveru 00:59:00

Roman Havelka
Skála v lese

Id: 145005

Skála v lese

  •  / Skála v lese / Roman Havelka

olej/karton, rozměr 42 x 56 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, poškozený rám, obraz volný v rámu

zobrazeno: 1916x

Vyvolávací cena:

24 000