Čas na serveru 20:55:16

Roman Havelka
Slunce v lese

Id: 934

Slunce v lese

  •  / Slunce v lese / Roman Havelka

olej/karton, rozměr malby 47 x 64 cm, signováno vpravo dole ROM. HAVELKA, datováno 1940, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 5059x

Vyvolávací cena:
12 000

28 000