Čas na serveru 07:21:56

Roman Havelka
Starý hrad

Id: 222705

Starý hrad

  •  / Starý hrad / Roman Havelka

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 17,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem znečištěno

zobrazeno: 596x

Vyvolávací cena:
1 200

3 100