Čas na serveru 08:24:07

Roman Havelka
Stráň u lesa

Id: 1058

Stráň u lesa

  •  / Stráň u lesa / Roman Havelka

olej/karton, rozměr malby 32 x 42 cm, signováno vlevo dole ROM. HAVELKA, datováno 1939, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3422x

Vyvolávací cena:

17 000